Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
Tak oczywiście. Z całego świata przyjeżdzają tu ludzie, żeby oglądać mecze Motoru. Ten stadion razem z Mosirem generuje rocznie miliony strat.
 Szkoły, ulice czy choćby hale sportowe lub baseny też generują straty i co w związku z tym? Nie rozśmieszaj mnie takimi populistycznymi banialukami dla średnio rozgarniętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Motorowi nie idzie to 1000 osób na meczu albo klub wycofany z rozgrywek. Zapomnieliście??? To nie było tak dawno
Piłkarski Motor też kiedyś zniknął z mapy i co w związku z tym? Należy zburzyć Arenę mam rozumieć? Żużel ma w Lublinie bardzo długie tradycje, nie martw się - poradzi sobie.
Arena nie powinna powstać. Ten stadion nikomu nie jest potrzebny i tylko generuje potężne straty.
Skoro nie jest nikomu potrzebny, czemu co roku przewija się przez niego po kilkaset tysięcy ludzi?
Tak i nawet koncert Cranberries to była spektakularna klapa do której trzeba było dopłacić prawie milion złotych: dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-mosir-stracil-prawie-milion-na-koncercie-gwiazdy-jest-wiele-innych-powaznych-zarzutow,n,1000288504.html
Co mnie trollu jakiś Cranberries obchodzi? W ciągu roku przez stadion przewija się kilkaset tysięcy ludzi i to są fakty. Więc nie pisz bzdur, że stadion jest niepotrzebny. To, że tobie do szczęścia wystarczy telewizor i puszka piwa, nie znaczy, że innym też.
 Arena też nie jest potrzebna. Kilkaset tysiecy??? No to Cię poniosło. Około 30 meczów rocznie po jakieś 3000 to daje 90 tys. Dodając jakieś pojedyncze imprezy to maks 150 tys rocznie. Rentowne to to nie jest. Tylko ze mamy XXI wiek i każde szanujace sie miasto ma swój nowy stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...